Pievienojies mums:

ABCpolise.lv klientu atsauksmes

ABCpolise.lv klients esmu no 2008 gada, šeit iegādājos OCTA, KASKo un nekustamā īpašuma apdrošināšanas polises. ABCpolise.lv OCTA kalkulatoru esmu ieteicis arī saviem draugiem
Jānis no Rīgas

Esmu abcpolise pastāvīgs klients, patīk ērta un ātra OCTA iegāde, OCTA polisi esmu iegādājies arī zavanot pa telefonu no CSDD. Man patīk, iesaku..
Genādijs no Liepājas

Man nav jāuztraucas kad beidzas mana OCTA polise, abcpolise.lv atsūta atjaunojuma piedāvājumu un atgādinājuma SMS, man patīk
Liene no Ventspils

Veicu OCTA polises pasūtījumu pēc abcpolise darba laika 23:50, biju ļoti pārsteigts kad OCTA polisi saņēmu e-pastā jau pēc 10 minūtēm. Paldies, lai veicas!
Jāzeps no Krāslavas

Salīdzinot OCTA cenas manam auto cenu atšķirība bija fantastiska, gandrīz divas reizes. Rezultātā pērkot OCTA abcpolise.lv esmu ietaupījis 70 latus
Andris no Tukuma

Ļoti patīk abcpolise darbinieku draudzīgā attieksme un laipnā apkalpošana. Nesen iekļuvu satiksmes negadījumā kurā cieta mans auto, OCTA polises man nebija līdzi, tā kā saskaņotajā paziņojumā jānorāda OCTA polises numurs, nekas cits neatlika kā zvanīt abcpolisei. Atbildi ua saviem jautājumiem saņēmu nekavējoties.
Ženija no Valmieras

Saistītie raksti

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods līdz 120 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti. Apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
OCTA standartlīguma iespējamie termiņi - 3, 6, 9, 12 mēneši. Polise ir derīga Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.