Pievienojies mums:

OCTA derīguma termiņa pārbaude

Šeit Tu vari pārbaudīt savas OCTA polises derīguma termiņu, kā arī uzstādīt OCTA atgādinājumu (15 dienas pirms esošās OCTA polises beigu datuma saņemsi atgādinājuma SMS un cenu salīdzinājumu epastā).

Lai pārbaudītu OCTA polises derīguma termiņu ievadi auto reģistrācijas numuru, auto reģistrācijas apliecības numuru un spied Pārbaudīt OCTA.
Informācijai: Šeit iespējams pārbaudīt patreiz spēkā esošus OCTA apdrošināšanas līgumus.
Ja vēlies apskatīt savu OCTA apdrošināšanas vēsturi apmeklē LTAB mājaslapu.

Informācija par OCTA apdrošināšanas līgumiem glabājas LTAB (Latvijas Transportlīdzekļu Apdrošinātāju Biroja) datu bāzē. LTAB datu bāzi izmanto visi atbildīgie dienesti kuri ir tiesīgi pārbaudīt OCTA apdrošināšanas polises esamību, tai skaitā Ceļu policija, Valsts robežsardze, CSDD u.c.

Saistītie raksti

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises parēdzēts administratīvais sods 60 lati. Apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
OCTA standartlīguma iespējamie termiņi - 3, 6, 9, 12 mēneši. Polise ir derīga Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.