Pievienojies mums:

 

Seesam Zelta OCTA

Seesam Zelta OCTA

Lai cik arī vecs nebūtu Tavs auto, lai kāda arī nebūtu Tava autovadīšanas pieredze, ir skaidrs viens – Tavs auto ir pelnījis labāko, ko apdrošinātājs spēj piedāvāt. Ja bez obligātās sauzemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas jeb OCTA, atbilstoši likumam, auto piedalīšanās satiksmē nav pieļaujama, tad brīvprātīgā transportlīdzekļa apdrošināšana jeb KASKO jau ir katra īpašnieka individuāla izvēle. Taču jāatzīst - ja Tavs “bērītis” ir jau ar pieredzi, tad KASKO iegāde izmaksu ziņā var izrādīties smags vezums. Lai atvieglotu to, apdrošināšanas sabiedrība Seesam piedāvā Zelta OCTA – brīvprātīgu transportlīdzekļa apdrošināšanu, kas par pieejamu cenu, nodrošinās finansiālu atbalstu, ja negadījumā ar citu auto vai sadursmē ar dzīvnieku būs cietis Tavs auto.


Vai Zelta OCTA ir piemērota manam auto?

Ar parasto OCTA polisi tiek apdrošināta Tava atbildība un tas nozīmē, ka, ja izraisi ceļu satiksmes negadījumu un nodari zaudējumus kādai citai personai vai tās īpašumam, tos sedz apdrošinātājs. Taču OCTA, bez kuras neviens transportlīdzeklis nevar piedalīties satiksmē, nesegs nodarītos zaudējumus paša auto, ja esi bijis vainīgs negadījuma izraisīšanā. Šeit talkā nāks Zelta OCTA, kas savukārt segs zaudējumus paša auto. Tavs auto ir pelnījis labāko, arī tad, ja tas nav gluži nupat izbraucis no salona un ir jau labākajos gados. Tas nozīmē, ka Zelta OCTA ir vidusceļš finanšu sabalansēšanai un Tava auto atjaunošanai pēc negadījuma.

KASKO parasti ir obligāta līzingu kompāniju prasība, kuras tādejādi cenšas pasargāt arī sevi no potenciālajiem zaudējumiem auto neatgriezeniska bojājuma vai zādzības gadījumā. Taču, ja auto iegādei netiek izmantoti līzingkompāniju pakalpojumi, tad KASKO polise nav obligāta. Ja auto maksā vien dažus tūkstošus eiro, tad KASKO apdrošināšanas izmaksas šādā gadījumā ir neadekvāti augstas. Tāpēc, ja Tavs auto ir tā dēvētais “vieglais” automobīlis, nav līzingā, atrodas CSDD uzskaitē un tam ir spēkā esoša tehniskā apskate, tad Seesam Zelta OCTA ir labākā izvēle, jo tā par adekvātu prēmiju sniegs vērtīgu atbalstu nelaimes brīdī.


Seesam Zelta OCTA


Kādas priekšrocības piedāvā Zelta OCTA?

Seesam Zelta OCTA sedz ne tikai sadursmē ar citu auto radušos zaudējumus Tavam auto, bet arī tos, kas gūti saskrienoties ar meža zvēriem. Seesam dati liecina, ka aptuveni puse no pieteiktajām Zelta OCTA atlīdzībām ir saistītas ar zaudējumu kompensēšanu pēc sadursmes ar dzīvnieku. Un kas nebūt nav mazsvarīgi – Zelta OCTA polisei nav pašriska, kas nozīmē, ka jebkurš auto bojājums, kurš iegūts ceļu satiksmes negadījumā vai sadursmē ar dzīvnieku, tiks kompensēts no apdrošinātāja puses.

Nereti dzirdēts mīts, ka Zelta OCTA darbojas tikai Latvijā. Šeit nu droši varat nezinātājiem pastāstīt, ka tā nu gan tas nav un Zelta OCTA darbojas visā Eiropas Savienībā. Jāatzīmē, ka Zelta OCTA var iegādāties internetā, kā arī atlīdzību var pieteikt tiešsaistē, nebraucot uz servisu, neatkarīgi no tā, kurš vainojams sadursmē. Lai to izdarītu, nepieciešams tikai policijas protokols un jānofotografē automašīnas bojātās vietas. Vienlaikus Seesam ir parūpējies, lai līdz ar Zelta OCTA iegādi gūtu arī rīcības brīvību par to, kādā veidā segt negadījumā radušos bojājumus, jo atlīdzība tiek izmaksāta pārskaitot to uz bankas kontu.

Seesam eksperti arī ir izveidojuši visiem pieejamu un viegli saprotamu atlīdzību tabulu, kuru var redzēt šeit: Zelta OCTA atlīdzību tabulu

Un vēl tikai viena būtiska nianse – ja nu tomēr vakarā pēc garām darba stundām, traucoties mājup, krustojumā netīšām gadās iebuktēt priekšā braucošo auto, tad zaudējumus sabuktētajam auto segs Tava OCTA apdrošināšana, bet zaudējumus, kas radušies Tavam auto kompensēs Zelta OCTA. Tik jāatceras, ka negadījuma rezultātā radušies bojājumi jāpiesaka 3 dienu laikā. Seesam patiešām ir apliecinājuši, ka ātra lēmumu pieņemšana un zaudējumu izmaksas apdrošināšanā ir iespējama.


Seesam Zelta OCTA

Ar obligāto apdrošināšanu jeb OCTA segumu nebūs pietiekami, lai atjaunotu Tavu auto pēc ceļu satiksmes negadījuma, jo tā kompensēs zaudējumus tikai tam transportlīdzeklim un/vai personai, kuri Tavas vainas dēļ būs cietuši. Taču lai saņemtu atbalstu sava auto atjaunošanai, ir tikai divas iespējas - KASKO vai Seesam Zelta OCTA. Ja KASKO sniegs plašu finansiālu atbalstu jauniem un mazlietotiem transportlīdzekļiem, tad vērtīgu atbalstu jau pieredzējušākiem auto sniegs Zelta OCTA. Tāpēc neatliec, jo drošība ir svarīga katru dienu.Saistītie raksti

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods līdz 120 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti. Apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
OCTA standartlīguma iespējamie termiņi - 3, 6, 9, 12 mēneši. Polise ir derīga Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.