Pievienojies mums:

Kā rīkoties ja noticis ceļu satiksmes negadījums(CSNg )

Ja noticis Ceļu satiksmes negadījums, nekavējoties, tiklīdz tas iespējams sazinies ar savu apdrošinātāju vai apdrošināšanas brokeri. Centies saglabāt mieru, lai konstruktīvi rastu risinājumu šai nepatīkamai situācijaiJa radušies zaudējumi nav pārāk lieli, jāaizpilda Saskaņotais paziņojums, par negadījumu Ceļu policija nav jāinformē.

Saskaņoto paziņojumu drīkst aizpildīt ja:

Gadījumi kad jāizsauc ceļu policija:

Domstarpību gadījumā ir svarīgi apzināt iespējamos notikuma aculieciniekus un viņu kontaktinformāciju. Lieciniegu sniegtā informācija būtiski palīdzēs noskaidrot patiesos notikumu apstākļus

 

Saistītie raksti

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods līdz 120 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti. Apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
OCTA standartlīguma iespējamie termiņi - 3, 6, 9, 12 mēneši. Polise ir derīga Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.