Pievienojies mums:

Kā pirkt OCTA polisi portālā ABCpolise.lv

OCTA polises iegāde

Iegādāties OCTA polisi portālā ABCpolise.lv aizņems pavisam nedaudz Tava laika. Ievadi auto datus OCTA kalkulatorā, saņem OCTA cenu salīdzinājumu no 9 apdrošināšanas sabiedrībām, izvēlies sev tīkamo OCTA polisi. Izvēlies OCTA apmaksas veidu, veic rēķina apmaksu un saņem savu OCTA polisi e-pastā.

OCTA polises iegādes veidi

OCTA polises apmaksas veidi

OCTA polises piegādes veidi

OCTA polises iegāde Juridiskajām personām- uzņēmumiem

Ja Jūsu uzņēmumam pieder 3 un vairāk transportlīdzekļi apdrošinātājs var piemērot atlaidi Jūsu OCTA apdrošināšanai. Ja vēlaties lai mēs sagatavojam īpašu cenu Jūsu uzņēmuma auto OCTA apdrošināšanai, sazinieties ar mūsu apdrošināšanas speciālistiem

Lasiet vairāk par autoparku OCTA apdrošināšanu

Saistītie raksti

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods līdz 120 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti. Apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
OCTA standartlīguma iespējamie termiņi - 3, 6, 9, 12 mēneši. Polise ir derīga Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.