Pievienojies mums:

OCTA polišu pirkšana un piegāde

OCTA polišu iegāde portālā www.abcpolise.lv ir maksimāli ērta un vienkārša, ļaujot ieekonomēt laiku un naudu.

 

Apmaksa un polises izrakstīšanas kārtība

OCTA polises izgatavo EURORISK SIA vai tā automatizēta elektroniskā sistēma 15-40 minūšu laikā pēc naudas līdzekļu saņemšanas EURORISK SIA kontā pēc banklink apamaksas. OCTA izgatavošanas laiks atkarīgs no izvēlētā maksājuma veida. OCTA polises tiek izgatavotas katru dienu (arī Brīvdienās un svētku dienās) no plkst. 09:00 līdz plkst. 17:00, brīvdienās un svētku dienās no 10:00-15:00. Polises par kurām samaksa tiek saņemta pēc plkst. 17:00 tiks sagatavotas nākamās darba dienas rītā līdz plkst. 11:00. Atsevišķos gadījumos darba laiks var tikt mainīts par to iepriekš brīdinot portāla galvenajā lapā: www.abcpolise.lv. Pirms sāk braukt, jāpārliecinās, ka OCTA polise ir izdota un stājusies spēkā LTAB sistēmā: https://services.ltab.lv/lv/CheckOcta

Apdrošināšanas perioda beigās(10 dienas pirms esošās OCTA polises beigām) uz Jūsu epastu var tik nosūtīts atjaunojuma piedāvājums ar aktuālajām OCTA cenām, kā arī saņemsiet atgādinājuma sms.

Lai nodrošinātu OCTA atgādinājumu saņemšanu, veicot OCTA pasūtījumu, lūdzam norādīt precīzu kontaktinformāciju(epastu, mobilā tālruņa numuru)

OCTA polises cenu varat aprēķināt OCTA kalkulatorā

Saistītie raksti

OCTA apdrošināšana ir obligāta katram auto īpašniekam vai tā turētājam. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez apdrošināšanas polises paredzēts sods līdz 120 Eiro apmērā, kā arī tiks piešķirti 2 soda punkti. Apdrošināšanas objekts ir transportlīdzekļa īpašnieka vai tiesīgā lietotāja civiltiesiskā atbildība par ceļu satiksmes negadījumā nodarīto zaudējumu trešajai personai.
OCTA standartlīguma iespējamie termiņi - 3, 6, 9, 12 mēneši. Polise ir derīga Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas valstīs.