Pievienojies mums:

Apdrošināšanas brokeru sabiedrība EURORISK

Kāpēc klienti izvēlas mūs?

EURORISK dibināts 2006 gadā, Latvijas apdrošināšanas tirgū darbojas vairāk kā 5 gadus. Uzņēmuma darbības laikā ir izveidojies filiāļu tīkls visos Latviajas reģionos, uzņēmumā strādā vairāk, kā 40 apdrošināšanas brokeru.

Uzņēmuma veiksmīgā darbība balstīta uz trīs galvenajiem stūrakmeņiem. Pirmais protams ir mūsu klienti, ar kuriem ir izveidojusies veiksmīga ilgtermiņa sadarbība. Otrais ir mūsu komanda, tā sastāv no augsta līmeņa profesionāļiem, kas guvuši vērtīgu pieredzi un prasmes ilggadējā darbā apdrošināšanas sfērā. Trešais ir kvalitatīvs serviss un profesionāla pakalpojumu sniegšana, mūsu pakalpojumi pieejami gan internetā, gan visos Latvijas reģionos mūsu filiālēs.

EURORISK Latvija ir viena no lielākajām apdrošināšanas brokeru sabiedrībām Latvijā, ievērojama Latvijas iedzīvotāju un uzņēmumu daļa izmanto mūsu pakalpojumus. Aicinām Jūs pievienoties mūsu klientu pulkam. Mūsu devīze ir ilgtermiņa sadarbība uz abpusēji izdevīgiem noteikumiem.

"Profesionālā attīstība un personīgā izaugsme ir vērtība, kurā mēs ieguldām laiku un līdzekļus. Mēs mācāmies arī viens no otra un mācāmies arī no saviem klientiem. Mēs esam līdzvērtīgi partneri, kompetenti padomdevēji un mērķtiecīgi ceļā uz nospraustajiem mērķiem."

Valdes loceklis Jānis Averčenko

Saistītie raksti

Eurorisk Latvia